Markéta a Vadim

Naprosto úžasný člověk, komunikace bezproblémová. Byla jsem z focení příprav trochu nervozní, ale díky jeho milému přístupu člověk ani nepostřehne, že tam nějaký fotograf je a fotí vás :-). Má skvělé nápady na fotky, zachytí i zajímavé momenty - fotky jsou naprosto dokonalé! Určitě doporučuji!

Bára a Filip

Doporučuji!!! Lépe jsme si vybrat nemohli. Velice příjemný a ochotný pan fotograf ne jen nás, ale i všichni svatebčané si ho chválili, že kolikrát ani nepostřehli, že jsou foceni. A výsledek? Ůžasný! Máme překrásné fotky i přes to, že se nám do focení moc nechtělo. Ještě jednou moc děkujeme! Bára a Filip

Bára a Jirka

S Danem byla radost pracovat od samého začátku. Jak komunikace přes email tak samotné osobní setkání bylo vždy přátelské, uvolněné. Dan velmi rád pomůže, ve svém volném čase zajel i omrknout naše svatební místo a už před svatbou vyhledal nejvhodnější místo k fotografování. I dle ostatních svatebních hostů zapadl do celého konceptu naší svatby. Velmi doporučuji a já už si jen užívám krásných fotek, které od Dana máme. Děkujieme :-)

Péťa a Karel

S Danem jsme si sedli od první schůzky a přesně splnil naše očekávání. Ani jsme nečekali, že může být společné focení takový relax a k tomu jsme se opravdu srdečně zasmáli. Naproti tomu přes den zapadl mezi ostatní hosty, že jsme o něm ani nevěděli. Výsledkem je soubor krásně zpracovaných fotografií a vzpomínka na celý život. Děkujeme Karel s Péťou.

Míša a Jarda

Velké díky skvělému profi fotografovi Danielovi za nádherné svatební i předsvatební fotografie. Je až neuvěřitelné kolik nádherných okamžiků zachytil, byl přítomen vždy a všude a přitom byl zcela neviditelný! Děkujeme za přátelský přístup a perfektně odvedenou práci.

Bára a Ondra

Rozhodně doporučuji!! Byl to báječný fotograf, fotky jsou dokonalé. Celou svatbu fotil, byl milý, že je to fotograf by snad ani nikdo nepoznal :-) krásně se mezi nás začlenil. Jsme moc rádi, že jsme vybrali právě jeho.

Pavlína a Jan

Danieli, já Vás miluju! Celou svatbu jsem nebrečela a Vám se teď podařilo mě rozbrečet jako malou... Děkuji!!! Fotky jsou nepopsatelně nádherné, jsem neskutečně dojatá tím, kolik situací a emocí se Vám podařilo zachytit. Všichni svatebčani na Vás s úsměvem vzpomínají a my si gratulujeme, že jsme vybrali tak skvělého profesionála a zároveň úžasného člověka.