Nikol a Dan

Pan fotograf na nás už od první schůzky působil velice sympaticky a rozuměli jsme si. V den svatby se ukázal jako pohodový člověk, kterého jsme vnímali spíše jako milou společnost, než jako někoho, kdo nás fotí. Díky jeho nenucenému přístupu bylo i focení nás jako páru velice příjemné a fotky jsou… chcete vědět víc?

Dáša a Honza

Chtěli bychom z celého srdce Danovi poděkovat! Nemohli jsme vybrat lépe. Absolovovali jsme s ním úžasně přátelské a pohodové předsvatební focení a následně náš svatební den, na kterém byl oblíbeným všemi hosty, přinášel pohodu, humor, uklidňoval nevěstu a jen tak mimochodem dokázal zachytit úžasně… chcete vědět víc?

Bára a Martin

Chtěli bychom Danovi moc poděkovat za skvělé svatební fotky a milý doprovod celým dnem. Dan rychle zapadl mezi svatební hosty, nepozorovaně zachytil všechny emoce a zajímavé momenty a navodil uvolněnou atmosféru během párového focení, ze kterého jsme byli nervózní. Navíc si lokaci předem projel a vybral k focení perfektní místo s krásným výhledem. Děkujeme a doporučujeme!

Tereza a Petr

Máme obrovskou radost, že jsme si vybrali na zachycení našeho dne právě Dana. Neskutečně milý, přátelský a ochotný člověk. Umí zachytit ty nejkrásnější momentky. Tak jak prezentuje svou práci, která nás nadchla, tak nás ještě víc nadchly naše fotografie. Jsou krásné, čisté, přirozené, přesně na fotce vidíte, jak se člověk v daný moment cítil. Má super nápady a je vidět, že do své práce dává maximum.Opravdu, pokud chcete nádherné fotografie a k tomu pohodového fotografa, nikde jinde nehledejte :-)

Markéta a Vadim

Naprosto úžasný člověk, komunikace bezproblémová. Byla jsem z focení příprav trochu nervozní, ale díky jeho milému přístupu člověk ani nepostřehne, že tam nějaký fotograf je a fotí vás :-). Má skvělé nápady na fotky, zachytí i zajímavé momenty - fotky jsou naprosto dokonalé! Určitě doporučuji!

Bára a Filip

Doporučuji!!! Lépe jsme si vybrat nemohli. Velice příjemný a ochotný pan fotograf ne jen nás, ale i všichni svatebčané si ho chválili, že kolikrát ani nepostřehli, že jsou foceni. A výsledek? Ůžasný! Máme překrásné fotky i přes to, že se nám do focení moc nechtělo. Ještě jednou moc děkujeme! Bára a Filip

Bára a Jirka

S Danem byla radost pracovat od samého začátku. Jak komunikace přes email tak samotné osobní setkání bylo vždy přátelské, uvolněné. Dan velmi rád pomůže, ve svém volném čase zajel i omrknout naše svatební místo a už před svatbou vyhledal nejvhodnější místo k fotografování. I dle ostatních svatebních hostů zapadl do celého konceptu naší svatby. Velmi doporučuji a já už si jen užívám krásných fotek, které od Dana máme. Děkujieme :-)

Péťa a Karel

S Danem jsme si sedli od první schůzky a přesně splnil naše očekávání. Ani jsme nečekali, že může být společné focení takový relax a k tomu jsme se opravdu srdečně zasmáli. Naproti tomu přes den zapadl mezi ostatní hosty, že jsme o něm ani nevěděli. Výsledkem je soubor krásně zpracovaných fotografií a vzpomínka na celý život. Děkujeme Karel s Péťou.

Míša a Jarda

Velké díky skvělému profi fotografovi Danielovi za nádherné svatební i předsvatební fotografie. Je až neuvěřitelné kolik nádherných okamžiků zachytil, byl přítomen vždy a všude a přitom byl zcela neviditelný! Děkujeme za přátelský přístup a perfektně odvedenou práci.

Bára a Ondra

Rozhodně doporučuji!! Byl to báječný fotograf, fotky jsou dokonalé. Celou svatbu fotil, byl milý, že je to fotograf by snad ani nikdo nepoznal :-) krásně se mezi nás začlenil. Jsme moc rádi, že jsme vybrali právě jeho.

« Předchozí 1 2 Následující »